Információ az egészségügyi dolgozóknak

Mit kell tenni, hogy felhasználhass egyet a bérletek közül?

Mielőtt az adott klubba elindulsz, nézd meg a weboldalán vagy telefonálj oda, hogy milyen feltételekkel tudod igénybe venni a szolgáltatást náluk. (igazolások a belépéshez), mennyi felhasználható bérletük van még a felajánlottból.

Mindhárom esetben szükség van a Személyi igazolvány bemutatására és amíg kötelező a Védettségi igazolvány bemutatására is.
A bérletet nem lehet lefoglalni, azt az érkezési sorrendben adjuk ki. 

Mielőtt az adott klubba elindulsz telefonálj oda, mennyi felhasználható bérletük van még!

 

Klubok listája, ahol az egészségügyi dolgozókat bérletekkel támogatják
Klub neve Klub weboldala Felajánlott bérlet darabszáma Felajánlott bérlet pontos neve Felajánlott bérlet hossza (nap) Város
Oxygen Wellness Fáy www.oxygenfay.hu 500 All Inclusive 30 – kombinált bérlet 30 Budapest
River Fitness by Get Fit https://riverfitness.hu/ 300 Havi fitness bérlet 30 Budapest
KissLife Kft https://www.kisslifegym.hu/ 300 Havi bérlet 31 Budapest
Sxl Fitness & Gym by Get Fit https://fogarasi.sxlfitness.hu/ 300 Havi fitness bérlet 30 Budapest
Sxl Gym by Get Fit https://godollo.sxlfitness.hu/ 300 Havi fitness bérlet 30 Budapest
Corpus Fitness www.corpusfitness.hu 300 Havi bérlet 30 Debrecen
B4 Fitness www.b4fitness.hu 250 Havi fitness bérlet 30 Budapest
Scitec Gold https://www.scitecgold.hu/ 200 Havi korlátlan bérlet 30 Budapest
Cutler Gym Kecskemét http://www.cutlerkecskemet.hu/ 200 Havi korlátlan bérlet 30 Kecskemét
Scitec Fitness Club Debrecen www.scitecfitnessdebrecen.hu 200 Havi korlátlan 30 Debrecen
Scitec Gold Fitness Club www.scitecgold.hu 200 Havi korlátlan 30 Budapest
Victory Fitness Káposztásmegyer (Jégpalota) www.victoryfitness.hu 150 Kombinált havibérlet 30 Budapest
Victory Fitness Asia Center www.victoryfitness.hu 150 Kombinált havibérlet 30 Budapest
Victory Fitness Újpest Stop-Shop www.victoryfitness.hu 150 Kombinált havibérlet 30 Budapest
Victory Fitness Érd Stop-Shop www.victoryfitness.hu 150 Kombinált havibérlet 30 Érd
Victory Fitness Nagykanizsa www.victoryfitness.hu 150 Kombinált havibérlet 30 Nagykanizsa
Cutler Fitness Győr http://www.cutlergyor.com/ 100 ajándék, korlátlan havi bérlet 30 Győr
Daily Fitness https://dailyfitness.hu/ 100 30 napos kombinált bérlet 30 Budapest
Csúcsforma Fitness www.csucsforma.com 100 Csúcsforma Életmód Program : 2 testelemző mérés , 1 havi Fitness bérlet , étkezési tanácsadás, 1 edzésterv 30 Szeged
Millennium Wellness www.millenniumwellness.hu 100 Havi ALL IN 30 Budapest
Kóter Gym & Crossfight Aréna Kóter Gym Facebook 50 Havi korlátlan bérlet 30 Hatvan
Botond Fitness botondfitness.hu 50 Havi bérlet 30 Mosonmagyaróvár
LifeStudio https://lifestudio-szentes.com/ 50 6db ajándék alkalom 30 Szentes
KO GYM Konditerem Győr KO GYM Konditerem Győr (Facebook oldal) 50 Havi fitness bérlet 30 Győr
Légy Fitt Mozgáscentrum https://www.legyfitt.hu 20 Havi korlátlan 30 Budapest
Royal Class Gym https://gym.royalclass.hu/ 20 Egészségügyes korlátlan 30 Vecsés
REDSTUD SPINNING TEREM https://redstud.hu/ 20 K1 – Korlátlan bérlet 30
Springday Health Club https://springday.hu/ 20 Felfedező HAVI tagság 30 Budapest
BB GYM SPORT SZOLGÁLTATÓ BT www.bbgym.hu 20 Havi korlátlan bérlet 30 Miskolc
DREAM Fitness www.dreamfitnesssiofok.hu 20 Csoportos edzés – korlátlan havi bérlet 30 Siófok
Bajza Fitness és Kondi www.edzotermed.webnode.hu 20 Ingyenes bérlet egészségügyi dolgozóknak 30 Békéscsaba
K-GYM Body & Fitness Club K-GYM Body & Fitness Club (facebook) 20 1 havi korlátlan bérlet 30 Encs
Gymstick Kaposvár http://wefitness.hu 15 10 alkalmas bérlet 45 Kaposvár
Viking Testépítő és Erőemelő Egyesület http://eddzadrival.hu 15 Eü bérlet 30
Lantos Johnny Fitness www.lantosjohnnyfitness.hu 12 Köszönöm bérlet (havi korlátlan új eü-s vendég számára 30 Budapest
Harmónia Mozgás-és Életmód Központ www.harmoniakozpont.com 11 4 alkalmas kombinált bérlet (fitnesz-és jógaórákra) 30 Dunakeszi
Cutler Gym & Fitness Center Pécs https://cutlerpecs.hu/ 10 Havi bérlet 30 Pécs
Pitypang Tánciskola Pitypang Tánciskola Facebook 10 Erősítés-nyújtás óra (a helyszínen és online is) 30 Pécs
Omega Sportcentrum www.omegasport.hu 10 havi bérlet 30 Százhalombatta
Strong Body Training www.strongbody.hu 10 All in 30 Szeged
Flow Pont www.szemelyiedzesanita.hu 10 2 alkalmas Body Shape Infrás-vákumos futópad 30 Szeged
Fit World Fitness www.fitworld.hu 10 10 alkalmas bérlet kondi vagy csoportos 90 Szeged
Amazon Fitness www.amazonfitness.hu 10 Havi korlátlan bérlet 30 Budapest